ОРВАРД

  • Навантаження/розвантаження морських та річкових суден.
  • Будь-які види генеральних та навалочних вантажів.
  • Обробка залізничного та автомобільного транспорту.

Фрахтування судів

морське перевезення вантажу
Фрахтування судів - це пошук необхідного тоннажу (судна або місця на судні) для перевезення вантажу з наступним укладенням з судновласником договору морського перевезення. Тобто, ця угода про наймання судна для виконання певної перевезення (рейсу) або наймання судна на певний період часу.
У разі, коли судновласник шукає вантаж і укладає договір на його перевезення, називається отфрахтованіем судна. На практиці, в обох випадках прийнято застосовувати єдиний термін "фрахтування".
Frahtovanie sudov

Фрахтування буває декількох видів:

- фрахтування на 1 морський рейс
Після скоєння перевезення, обидві сторони звільняються від договірних відносин;
- фрахтування на кілька послідовних рейсів
Обумовлений кількість перевезень повинно відбуватися безперервно. Тобто, власник судна не може надавати його в оренду іншому клієнту, поки не закінчаться раніше укладені договірні відносини і весь вантаж не буде перевезений;
- фрахтовий або генеральний контракт 
Здійснення перевезень здійснюється протягом певного періоду. У чартері чітко прописуються всі вимоги до якого морського судна, умови доставки і відвантаження, а також порядок оплати послуг.


Компанія ТТГ Форвард надає брокерські послуги з пошуку судів для перевезення вантажів і складання чартерних договорів.

render('_form-contact-agent', ['contactsForm' => $formData['contactsForm'], 'formData' => $formData]); } else { echo $this->render('_form-question', ['questionForm' => $questionForm]); } ?>

Партнери