Керівництво по перевалці цукру в мішках, борошна в мішках, деревного уголя, тріски та солі

Детальні інструкції по зберіганню і перевалці

 Транспортування вантажів морськими вантажними судами, активно розвивається галузь сучасної економіки. Один з найсучасніших видів упаковки продукції при її підготовці до транспортування та при перевезенні, це біг беги. Цукор в мішках, борошно в мішках, деревне вугілля, тріска, сіль - всі ці товари, найчастіше транспортуються саме таким спосіб і в такому тарі.

Етапи перевалки вантажів в порту:

 1. приймання товарів на терміналі або іншому приймальному пункті;
 2. роботи з транспортування вантажу до території порту, за допомогою залізничних складів або автомобільних фур;
 3. вивантаження товару на майданчик або склад в порту;
 4. складування вантажу ;
 5. підготовка до додаткового зберігання, якщо це необхідно;
 6. вантажно-розвантажувальні роботи;
 7. виконання додаткових послуг, наприклад - фумігація, сепарування, штивку і ін .;
 8. оформлення документації, що супроводжує вантаж (коносаменти, акти з приймання вантажу, виконавча документація);
 9. в разі якщо ви уклали договір з брокером, то виконання брокерських послуг;
 10. агентування морського вантажу фахівцем.

Необхідна документація на вантаж при замовленні перевалочних робіт:

 • найменування вантажу, його точну вагу, обсяг і габарити;
 • обсяг партії товару, що транспортується щомісяця;
 • різновид упаковки (в даному випадку, бигбеги);
 • точний розмір одного вантажного місця;
 • в залежності від виду товару і необхідності в цьому, вказівка ​​класу його небезпеки;
 • терміни перевалки;
 • індивідуальні вимоги до завантаження й розвантаження товару.


Що таке бігбег?

    Біг-бег - це спеціалізований мішок, який виконує роль м'якого контейнера з поліпропіленового матеріалу. Вантажопідйомність такого виду упаковки має широкий діапазон, починаючи від 300 кг і закінчуючи 3 000 тоннами. 
Однією з особливостей бигбеги це наявність строп, за які цей пакувальний мішок піднімається в процесі транспортування. Кількість цих строп, як правило, коливається від двох і до чотирьох, включно.

Підготовчі етапи перевалки

    Спочатку виконується оцінка товару, і його об'ємних показників, що дозволяє правильно підібрати тару, оптимально задовольняє процес транспортування товару.
    Подальшим кроком підготовчого процесу є зважування біг-бегів без товару, потім той же процес, тільки з завантаженим товаром, але трохи пізніше. Ці дії виконуються для точного визначення ваги товару, щоб уникнути крадіжок вантажу в подальшому процесі перевалки. 
    Після етапу зважування, настає не менш відповідальний момент, а саме - заповнення відповідної документації, безпосередня перевалка вантажу і вищезгадане зважування товару з вантажем. Далі, слід процес опломбування завантажених товаром біг біг.
perevalka muki v portu

Наступні і завершальні етапи перевалки вантажів
 

    Після закінчення певного часу на завантажений товар надаються вагові сертифікати, в яких зазначаються дані товару і його кількісні характеристики.
    Далі, якщо цього вимагає специфіка вантажу, випускається фітосанітарний сертифікат, а товар відправляється на склад, для транзитного зберігання. Потім відбувається завантаження товару на судно разом із супроводжуючою його документацією.

Перевалка цукру в БИГБЕГОВ
Перевалка цукру в мішках згідно з нормативами, повинна проводитися не менше, ніж в двох поліетиленових мішках, одягнених один на інший. Портова транспортування, крім мішків на увазі упаковку цього товару також в бигбеги з додатковим покриває клапаном для захисту від вологи. 

Зберігання цукру, борошна і деревного вугілля
 1. Зберігання цукру на складах повинно виконуватися в певних умовах.
 2. Борошно в мішках транспортується тільки за умови герметичності упаковки, щоб запобігти її намокання і псування вантажу. Після виконання умови по герметичності, необхідно здійснити завантаження товару, упакований в додаткові мішки і бигбеги з захисними клапанами і далі зберігати її в спеціалізованих портових складах з встановленим режимом вологості.

Перевалка деревного вугілля

Деревне вугілля як продукт, зроблений шляхом пресування тирси, без додавання будь-яких сполучних речовин, що мають клейку консистенцію. Такі товари призначені для використання в мангалі, вони не мають специфічного запаху, не виділяють дим і велика кількість попелу, і горять тривалий час. Перевалка деревного вугілля найчастіше здійснюється саме в БИГБЕГОВ, які задовольняють всім екологічним, санітарним вимогам і не шкодять навколишньому середовищу. Розмір упаковки підбирається фахівцями, виходячи з партії, розмірів судна і термінів транспортування.
Перевалка деревного вугілля

Перевалка тріски 
 

Тріска, як різновид подрібненої деревини є бистровоспламеняющімся вантажем, тому її перевезення і складування повинні виконуватися строго відповідно до нормативних і законодавчих актів.

зберігання тріски 

Перевалка тріски 
Процес її зберігання також повинен підтримуватися в складських умовах при мінімальній вологості. Зберігання тріски в відкритих складах також заборонено. Крім того, упаковка вантажу виконується в максимально легку тару, а саме - в бигбеги, перевалку яких проводити дуже просто за допомогою строп.

Перевалка солі

Сіль харчова є самим масово видобувається мінералом не тільки в Україні, а й в усьому світі.
Накладна на цей товар повинна містити в собі її різновид, в залежності від способу її обробки, консистенції, фракції, сертифікаційної вологості. Такий фактор, як вологість солі обов'язково визначається спеціальним лабораторним аналізом. Вологості характеристики крім відповідності нормативам, мають бути підтверджені лабораторними дослідженнями. Сіль після отримання необхідної документації на неї, занурюється в бигбеги і транспортується далі, згідно з наміченим алгоритму.
 Найбільш зручний вид тари для транспортування солі це бигбеги. Дані мішки задовольняють найкращим чином всім екологічним вимогам, а також здешевлюють процес транспортування.

Перевалка і зберігання деревного вугілля

    Процес перевалки вугілля є досить специфічним і надає не кращий вплив на екологію. Для мінімізації впливів негативного характеру на навколишнє середовище, практично кожен порт оснащується системою посиленої вентиляції і водного зволоження, а також тепловізорами.
    Біг-беги перед вантаженням деревного вугілля зважуються, потім виконується навантаження товару з подальшим оформленням митної документації, після чого, товар виходить на завершальну стадію, тобто, завантажується на судно і слід до одержувача.

Перевалка борошна в мішках

    У зв'язку з крихкою консистенцією, тонкістю помелу, а також індивідуальними характеристиками борошна, вона вимагає специфічних умов перевалки. Вони полягають в забезпеченні захисту від вологи, високих температур, від проникнення комах і інших шкідників.
    Після виконання згаданих вище умов, необхідно подбати про правильний вибір розміру бигбеги для перевалки борошна і наявності в ньому захисних клапанів, які будуть захищати цей сипучий товар від несприятливого впливу навколишнього середовища.
Перевалка борошна в мішках


Як виконується перевалка тріски?

    Перевалка в БИГБЕГОВ тріски, незалежно від її гранулометричного складу та призначення виконується тільки при оптимальній вологості товару. Крім того, бигбеги з тріскою повинні складуватися в порту або на судні таким чином, щоб не допускати прілості вантажу.

 

Плюси транспортування товару в БИГБЕГОВ:
 

 • невисокі витрати на пакувальні матеріали;

 • висока якість;

 • неймовірна міцність, що дозволяє прекрасно зберігати товар під час транспортування, без пошкоджень, відколів і вм'ятин;

 • термостійкість поліпропіленових волокон до дії як низьких, так і високих температур, крім того бигбеги з цього матеріалу не схильні до негативних наслідків від взаємодії з факторами хімічного характеру;

 • багато варіанти цієї упаковки, в залежності товщини, наявності ламінації і визначених добавок можуть використовуватися повторно, не втрачаючи при цьому своїх первинних властивостей;

 • матеріал БИГБЕГОВ прекрасно піддається складування і вантажним операціям без шкоди якості робіт;

 • скорочуються втрати вантажу при виконанні перевалочних робіт.

Залишилися
питання?

Партнери