Перевалка будівельних матеріалів: гіпс крихта, кнауф

Детальна інформація про те як правильно підготуватися і як вибрати підрядника для перевалки будматеріалів в Україні

  Вантажообіг в морських портах України з кожним роком зростає, розширюючи не тільки кількість і якість транспортується товару, але і нарощуючи популярність певних галузей економіки країни.
Будівельна галузь прекрасно вписалася в систему суднових перевезень, завдяки величезному вантажообігу і безлічі інших можливостей, пропонованих портами. Досить поширеним типом перевезення є перевалка будматеріалів (гіпс крихта, кнауф та інші матеріали.)
Для того щоб перевалка будматеріалів була виконана швидко, злагоджено і максимально комфортно для всіх сторін, необхідно врахувати всі нюанси, пов'язані з конкретним видом вантажу і запобігти можливі неприємні моменти.
perevalka-knauf

 

Що включає в себе процес перевалки?

В першу чергу, це система заходів по перевантаженню товару з одного виду транспорту на інший.
Ця дія виконується, як при транзитній перевалки, також як при імпортної або експортної;
 • потім відбувається сортування вантажу;
 • потім виконується підбір і упаковка матеріалів;
 • в разі необхідності, матеріали визначаються на тимчасове зберігання в портових складах;
 • подальша навантаження на судно
 • і власне сама транспортування.
 

Важливі моменти перевалочного комплексу

    У портових містах досить добре розвинена інфраструктура вантажно-розвантажувальних комплексів, яка включає в себе і розвантажувальну техніку: пневматичні або козлові крани, різноманітні навантажувачі, понтони обладнання і безліч іншого прогресивного технологічного обладнання.
    Великим плюсом є і наявність поруч з портом залізничної мережі для безперервної відправки складів. Це важлива особливість яка допомагає перевозити будівельні матеріали в великих масштабах.

 

Як відбувається перевалка будівельних матеріалів?

    Щоб зрозуміти, в чому полягає цей процес, необхідно розглянути його на прикладі найбільш поширених будівельних матеріалів які часто транспортують судами. Яскравим прикладом можуть служити такі вантажі, як сипучі матеріали компанії Knauf або гіпсова крихта.
perevalka gips

 

Коротко про головне: будматеріали

    В асортименті провідною на території Європи компанії Кнауф, є не тільки клей, різноманітні види штукатурки і шпаклівки, а й різноманітні суміші для підлоги, гіпс і безліч інших товарів. Об'єднує всі ці товари сипуча консистенція і будівельно-ремонтна спрямованість.
    Гіпс - це досить поширений матеріал будівельної галузі, який завдяки своїм характеристикам міцності і дешевизні має не дуже багато аналогів. Найчастіше гіпс транспортують саме за допомогою морських перевезень.
 
Для вибору методу правильного транспортування товару необхідно розібратися в тому, як же проводиться гіпсова крихта.

Технологія виготовлення гіпсової крихти:

 1. початкове подрібнення і гранулювання гіпсового каменю на спеціалізованій дробарці;
 2. перевантаження товару в млин для подальшого стирання і просіювання;
 3. завантаження отриманої гіпсової крихти в топку для виконання процесу випалу;
 4. залишився гіпс відправляється знову в млин для повторного просіювання;
 5. після випалу крихти до необхідної фракції, вона направляється в виробничий цех для подальшої упаковки та фасування.

Умови зберігання будматеріалів Кнауф і інших матеріалів з гіпсової складової

    Необхідно відзначити, що будь-яка штукатурна суміш на гіпсовій основі має свої терміни зберігання, які досить стислі і складають, як правило, близько 6 місяців. Після закінчення цього часу, продукт може змінити свою структуру в гіршу сторону, через специфіку матеріалу.
    До складу будівельних матеріалів з гіпсовими наповнювачами входять добавки, які позитивно впливають на експлуатаційні характеристики продукту, але їх ефективність досягається тільки при дотриманні правильного температурного режиму.

 

Умови зберігання гіпсу і матеріалів Кнауф:

 • виключно сухі приміщення, без зміни кліматичних умов, а також без зміни режиму вологості;
 • не допускається порушення цілісності упаковки, яка якимось чином виконує охороняє роль від попадання надлишкової вологи.
 • Також необхідно відзначити, що термін зберігання, зазначений на упаковці, відповідає реальному терміну зберігання матеріалів ТІЛЬКИ при дотриманні цілісності упаковки, без проникнення вологи і інших чинників.
 • Виробник рекомендує розпаковану упаковку суміші зберігати в поліетиленовій упаковці, закритою герметично і додатково заклеєною.
 

Ключові складові процесу перевалки будматеріалів:

 • отримання товару, залізничним або автомобільним транспортом, в залежності від географічного положення заводу-виробника і порту;
 • вибір складу і при необхідності зберігання товару на території порту;
 • погрузка будівельних матеріалів за допомогою навантажувачів на судно. Ця умова виконується тільки при погодних умовах, що попереджають доступ вологи до матеріалів;
 • проходження зони митного контролю;
 • при необхідності виконання брокерських послуг відповідними фахівцями;
 • оформлення повного пакету документів, згідно з умовами експорту або імпорту;
perevalka-strojmaterial
 

Розширений комплекс послуг з перевалки будівельних матеріалів включає наступні дії:

 1. роботи з приймання насипних (крихта гіпсу) або пакетованих матеріалів (шпаклівка або суміші Кнауф) будь-яким з видів транспортного сполучення;
 2. взяття проб товару для подальшого виконання лабораторних випробувань;
 3. виконання експертизи незалежними сюрвеєрські компаніями;
 4. зберігання вантажу в умови складів, виключно закритого типу, в зв'язку з відповідною специфікою товару;
 5. перевалочні послуги;
 6. додаткова упаковка будівельних сумішей щоб уникнути проникнення вологи;
 7. зважування;
 8. митне декларування і оформлення необхідної документації на товар;
 9. експедирування всередині порту
 10. агентство.

Чому необхідно скористатися такою послугою як перевалка будівельних вантажів в порту?

    Досить популярною серед портових послуг по праву визнана послуга перевалки будівельних матеріалів і суміші Кнауф зокрема, нічим не відрізняються від інших товарів, які потребують зазначених вище дій. Правильний підхід до її організації та подальший контроль за якістю її виконання тільки позитивно вплинуть на збереження вантажу при транспортуванні. 
    Крім того, довірившись фахівцям даної галузі, Ви отримаєте не тільки товар в цілісності й схоронності, але і впевненість в тому, що Ваші будівельні матеріали будуть доставлені одержувачу в чітко обумовлений термін, без додаткової плати, зайвих нервів і інших форс-мажорів.

 

Тара для перевалки і транспортування будматеріалів

    Найбільш доступними, економічними, легкими і простими у використанні для навантаження і перевалки вантажів будівельної галузі є своєрідні мішки (біг-беги), розраховані на будь-яку вантажопідйомність.
perevalka-gips-forward

 

Оптимізація процесів в порту

    Одним з найбільш важливих і відповідальних етапів портових робіт є перевалка будівельних матеріалів, так як від швидкості і якості її виконання залежить оптимізація процесу, мінімізація втрат і природно, збереження вантажу і фінансові витрати замовника.
    Тому, існує кілька варіантів перевалки. Наприклад, при перевалці гіпсової крихти використовується прямий варіант виконання робіт, завдяки якому скорочується час на додаткові операції і відбувається економія часу. Крім того, гіпсова крихта не береться додатковому атмосферного впливу, що позначається на її більш тривалому терміну придатності.
    При виборі транзитного варіанти перевалки, товар проходить набагато більше операцій, які не завжди позитивно позначаються на його властивості.

Важливі фактори при виборі компанії з перевалки будівельних вантажів

    Зіткнувшись з необхідністю перевалочних робіт, таких сипучих матеріалів як гіпс або його крихта, необхідно досить серйозно підійти до вибору компанії, яка надасть роботи цього профілю.
    В першу чергу, необхідно звернути увагу на розвиток інфраструктури компанії, а саме - наявність транспорту, власних складів з наявністю охорони, техніки для розвантаження або навантаження, причалів та інших виробничих потужностей.

 
Залишилися
питання?

Партнери