ОРВАРД

  • Навантаження/розвантаження морських та річкових суден.
  • Будь-які види генеральних та навалочних вантажів.
  • Обробка залізничного та автомобільного транспорту.

Перевалка борошна

Перевалка борошна в порту "Чорноморськ"


Вітчизняні виробники високо цінують борошно як експортну позицію. Разом з тим, є деякі складності в його перевалці, оскільки борошно нестійке до вологи і легко утворює горючу пилоповітряну суміш.
 
Як альтернатива дорогим контейнерним перевезенням, «ТТГ Форвард» пропонує послуги з перевалки борошна в біг-бегах в порту «Чорноморськ» (Іллічівську), скориставшись якими ви отримаєте такі переваги:
  1. Надійний захист продукції від води, масел і різних забруднень, який забезпечує спеціальний водонепроникний вкладиш на упаковці.
  2. Відсутність проблем при завантаження/розвантаження товару. Міцні петлі на упаковці дозволяють переміщувати вантаж по суші вилковими навантажувачами, швидко виконувати розвантаження з судна на автотранспорт або напіввагони.
  3. Стійкість тари і її здатність добре тримати форму.
  4. Відносно невисока вартість.
  5. Зручність зберігання порожніх біг-бегів.
  6. Можливість повторного використання.

Як виконується перевалка борошна в біг-бегах?


Вивантажені з залізничних вагонів мішки розміщуються на критому складі «ТТГ Форвард». Рекомендуємо скористатися послугами наших внутрішньопортових експедиторів, щоб контролювати розміщення, прихід/відправлення товару на складі, відбір проб на експертизу і т.п.
 
Для інтенсивного та швидкого навантаження генерального вантажу з борошном на причалі працюють портальні крани. Тарована в мішки продукція може розвантажуватися в кількості 4, 6 або 8 тонн за один підйом стріли.

Залишилися
питання?

Партнери