ОРВАРД

  • Навантаження/розвантаження морських та річкових суден.
  • Будь-які види генеральних та навалочних вантажів.
  • Обробка залізничного та автомобільного транспорту.

Перевалка пиломатеріалів

Перевалка пиломатеріалів у порту "Чорноморськ"

 
Морська перевалка пиломатеріалів потребує ретельної підготовки вантажу до відправки. Як професійний портовий оператор, «ТТГ Форвард» враховує всі нюанси цієї процедури – від підготовки документів для проходження митного контролю до перевірки укладання продукції в штабелі, участі в її навантаженні та розміщенні (стафіровка) на кораблі.

perevalka pilomaterialov

Відмінності перевалки необробленого лісу і готових пиломатеріалів

Окрім відмінностей у способах компонування (штабелювання) і навантаження (навал, завантаження в контейнери), перевалка деревини з низьким і високим ступенем переробки відрізняється вимогами наглядових органів. Для експорту напівфабрикатів з дерева, необхідно, щоб митна служба затвердила декларацію на ТСЦ, а необроблена деревина, в свою чергу, повинна супроводжуватися фітосанітарним сертифікатом.
 
Для отримання останнього необхідна:
  • реєстрація постачальника продукції в ДФС;
  • обробка вантажу фунгіцидами та інсектицидами;
  • проведення експертизи представником ДФС.

Готова портова інфраструктура для відвантаження пиломатеріалів

На території перевалочного комплексу доступні відкриті майданчики для складування колод і лісу-кругляка навалом. Останній вантажиться на судна-лісовози або баржі за допомогою берегових кранів, обладнаних навісними грейферними ковшами.
 
Також передбачена можливість перевалки пиломатеріалів у вигляді штабельованих дощок і брусів у внутрішні трюми. Для безпечного закріплення строп ми залучаємо до навантаження досвідчених стивідорів і операторів-кранівників, а додатковий контроль майстрів-стафірувальників гарантує безпечне і компактне розміщення вантажу на внутрішніх суднових палубах.


perevalka pilomaterilov
Залишилися
питання?

Партнери