ОРВАРД

  • Навантаження/розвантаження морських та річкових суден.
  • Будь-які види генеральних та навалочних вантажів.
  • Обробка залізничного та автомобільного транспорту.

Перевалка тарно-штучних вантажів

Перевалка тарно-штучних вантажів у порту "Чорноморськ"

 
Тарно-штучний або генеральний вантаж - це будь-який тип ТСЦ, який перевозять в окремій упаковці або тарі. На відміну від робіт із насипними і наливними матеріалами, при перевалці тарно-штучних вантажів важливо дбати про безпеку не тільки самого продукту, але і його тари. Пошкодження ємності або упаковки при перевезенні, може спричинити псування продукту, а у випадку з токсичними або пожежовибухонебезпечними матеріалами – створити небезпеку для людини і матеріальні збитки.
 
Портовий оператор "ТТГ Форвард" залучає досвідчених фахівців на всіх стадіях перевалки генеральних вантажів. Наші фахівці ретельно контролюють стан продукції як при її підготовці до навантажувальних робіт, так і безпосередньо під час них, що сприяє мінімізації можливих ризиків і збитків.
 
Співпрацюючи з нашими представниками, ви отримуєте якісні послуги:
  • митного брокера (підготовка і перевірка документації для експорту та імпорту);
  • товарно-суднового агента (лоцманське обслуговування, посередництво між судновласником і адміністрацією порту, постачання судна на період стоянки в порту);
  • стафірувальника (повна організація навантажувальних робіт і перевезення);
  • фрахтувальника (пошук контрагентів, складання та узгодження договорів на морське вантажоперевезення).

Які бувають типи тарно-штучних вантажів?

Для перевалки тарно-штучних вантажів використовують стандартизовану:
  • жорстку тару - металеві ємності (бочки, бідони) і ящики, які призначаються для рідких і напіврідких речовин, а також крихких матеріалів;
  • напівтверді конструкції - металеві клітки і кошики, картонні коробки;
  • м'яку тару - в'язані сітки, мішки, тюки, а також поліпропіленові біг-беги. Останні зручні при перевалці як швидкопсувних вантажів (фрукти й овочі), так і сипучих матеріалів  (зерна, сільгоспдобрива, крупи, руди, сухі будівельні суміші).

Як виконується перевалка тарно-штучних вантажів?

Обробкою тарно-штучних вантажів на території перевалочного комплексу «ТТГ Форвард» займаються на 18-му і 22-му причалах. Залежно від планів замовника, можлива перевалка тарно-штучних вантажів як в біг-бегах, так і в палетованому вигляді. Для відвантаження продукції на піддонах або м'яких контейнерах у вагони, передбачена залізнична гілка, поєднана зі станцією «Чорноморськ-Порт», а також майданчик відкритого складу поряд із нею.
 
Залишилися
питання?

Партнери