ОРВАРД

  • Погрузка/вигрузка морських та річкових суден.
  • Будь-які види генеральних та навалочних вантажів.
  • Обробка залізничного та автомобільного транспорту.

Стивідорна Компанія ТТГ Форвард

Лідери в перевалки вантажів в порту «Чорноморськ»

ТОВ «ТЕК-ТРАНС ГРУП" ФОРВАРД »» - це компанія, що спеціалізується на перевалці сипучих і генеральних вантажів на території України.
У своєму розпорядженні підприємство має і пропонує до послуг клієнтів 9 причалів різного призначення.

Компанія впевнено стоїть на ногах, прекрасно зарекомендувала себе на ринку і тривалий час займає лідируючі позиції в Чорноморському морському порту. На його території, підприємство надає найширший спектр послуг стосовно перевалки / зберігання вантажу, а також виконання вантажно-розвантажувальних робіт.Для швидкої, надійної і якісної обробки і швартування морських суден компанії використовує 11 причалів (Одеса). Кожен причал має свою спеціалізацію, відповідає законодавчим нормативам щодо дотримання техніки безпеки, охорони праці, необхідної довжини, глибини причалів та інших важливих параметрів, а також, може обслуговувати досить великий потік клієнтських вантажів без шкоди якості і збереження товару.

Штат компанії ТОВ «ТЕК-ТРАНС ГРУП" ФОРВАРД »» укомплектований достатньою кількістю висококваліфікованих співробітників.
Всього чисельність співробітників складає 45 осіб, які мають профільну освіту та великий досвід роботи. Перш ніж приступити до виконання роботи, всі співробітники в обов'язковому порядку проходять спеціальну підготовку.Головний пріоритет підприємства - виконання правил охорони праці, турбота про безпеку кожного співробітника і збереження майна і товарів клієнтів. Максимальна кількість зусиль ми спрямовуємо на забезпечення безпечних умов праці, запобігання аварійних ситуацій, своєчасний ремонт техніки і обладнання.

Наші співробітники - професіонали своєї справи. Тому ми гарантуємо оперативне, своєчасне і якісне обслуговування. Для отримання професійної консультації достатньо зателефонувати представникам компанії по телефону +38 096-8888-700.

Звіти

Залишилися
питання?

Партнери