Лідери —
у своїй справі

Стафіровка

Транспортування вантажів судами це досить копіткий процес, який складається з великої кількості дій, що вимагають злагодженості і високій швидкості виконання. Серед всього алгоритму процесів, важливу роль займає і стафіровка вантажів, без якої важко уявити перевалочні роботи.

Що таке стафіровка вантажу? 

Щоб зрозуміти в чому полягає сенс стафіровочних робіт необхідно звернутися до теоретичної сторони питання, яка трохи відкриє завісу таємниці.
Стафіровка – це дія, яка полягає у завантаженні товару в тару (мішки, біг бики, контейнера)

Складові процесу стафіровка:

 • приймання транспортного засобу з вантажем;
 • отримання і підбір порожньої тари для навантаження;
 • переміщення габаритного вантажу в підготовлену раніше тару;
 • при необхідності виконання попередньої обробки товару, якщо це передбачено технічними нормами;
 • оформлення сертифікатів і ліцензій на транспортований вантаж, згідно з вимогами законодавства;
 • митна реєстрація упакованого вантажу;
 • заключним етапом є здача товару на вантажний термінал для подальшого транспортування.

Тара для вантажу: вимоги та опис

Одним з основних факторів в таких процесах, як перевалка і стафіровка вантажу є правильно підібрана упаковка для товару. Найбільш міцними, легкими і економічною упаковкою для транспортування вантажів суднами визнані біг-беги.

Переваги біг-бегів при транспортуванні товарів судами

Біг біг є м’який контейнер, виконаний з досить міцного і гнучкого матеріалу. Призначений останній для транспортування сипучих вантажів. Виготовляється така тара з поліпропіленових або поліетиленових волокон, оброблених специфічним чином для досягнення високої щільності вироби.
Крім таких переваг, як міцність, економічність і легкість, біг-бег є досить бюджетною альтернативою дорогим металевим контейнерів і барабанів. Такий фактор безперечно тільки здешевлює процес доставки вантажів і робить його доступним.

Екологічність упаковки при стафіровка

Завдяки використанню поліпропіленової упаковки повністю задовольняються санітарно-гігієнічні норми і забезпечується високий рівень екологічності., Крім того, при переробці та утилізації біг-бегів відсутні викиди радіонуклідів та інших шкідливих речовин в навколишнє середовище.
У портових містах з успіхом розвивається галузь з утилізації і повторній переробці таких мішків.

Зовнішній вигляд і конструктивні особливості біг-бега

Щоб зрозуміти, як виглядає ця тара для стафіровка, досить уявити мішок величезних розмірів зі стропами, за які біг-бег піднімається за допомогою механізмів. Вантажопідйомність цього мішка становить в середньому від 0,5 т до 2 т.
Необхідно зауважити, що стропи біг-бега обов’язково мають посилену конструкцію, завдяки якій процес підйому вантажу є безпечним. Тому, досить надійним і швидким, за допомогою поліетиленових біг-бегів стане такий процес, як стафіровка вантажу в Одесі, Миколаєві або іншому порту прибережних зон України.

При транспортуванні яких вантажів використовуються біг беги

Найбільш зручними для транспортування є біг-беги для товарів таких галузей:

 • аграрна (продукти харчування, крупи, вітаміни, корми для сільськогосподарських потреб);
 • харчова (продукти, термін зберігання яких дозволяє їх тривалу перевезення);
 • хімічна (різноманітні полімери, сировина, мінеральні добрива, кислоти);
 • будівельна (будматеріали, супутні витратні матеріали);
 • Будь-які сипучі вантажі

Стафіровка вантажу в портах Одеси

Транспортно-експедиторські компанії в портовому місті, як правило акцентують свою увагу на географічному розташуванні своїх складів, для кращої взаємодії з терміналами міст прибережного повідомлення, в т.ч. Південний або Чорноморськ. Завдяки якому відбувається швидке навантаження біг-бегів на термінал.
Для зручності клієнта компанія транспортно-експедиторського напрямки виконає весь ланцюжок необхідних дій, починаючи від отримання товару і навантаження його в тару і до відправки вантажу на експорт. Тому клієнт, звернувшись в компанію економить масу сил і часу.

Стафіровка в інших портах на території України

Будь-портової місто, незалежно від географічного положення має схожий алгоритм стафіровка. Тому, страфіровка вантажу в порту Чорноморська є таким же налагодженим і цілісним процесом, як і в Одесі або Миколаєві. Основною відмінністю між ними є масштаби і обсяги вантажів для стафіровка.

Стафіровка що це за механізм дій і можна без нього обійтися чи ні? 

Звертаючись до більш докладного аналізу складових процесу стафіровка, необхідно відзначити, що його цілісність залежить тільки від виконання всіх зазначених вище пунктів без винятку.

Зустріч і подальший супровід судна включає в себе і контроль за справністю, проведенням технічного обслуговування корабля.

 • Наступний, не менш важливий етап стафіровка – це правильний підбір найбільш економічної тари для транспортування товару. Для цього необхідно оцінити всі габарити і зробити безпомилковий вибір біг-бегів по граничної вантажопідйомності, врахувати всі ризики і запобігти їм.
 • Далі представник, який здійснює стафіровка товару повинен організувати переміщення вантажу в правильно підібрану і підготовлену тару.
 • Після закінчення стадії завантаження, при необхідності, якщо це обумовлено раніше і закріплено договором, відбувається процес обробки товару певними засобами, які продовжують термін зберігання продукту або виконують інші функції. Дія такого характеру виконується строго, згідно технічного регламенту, а також документації на товар або виріб.
 • Далі, для виконання всіх норм законодавства, фахівець, який займається стафіровка вантажу, проводить оформлення всієї передбаченої нормами документації, включаючи сертифікати та декларації.
 • Подальшим кроком цього процесу є реєстрація на митниці вантажу стафіровщіком. Без схвалення митної служби всі попередні дії не мають сенсу.
 • Остання дія, яке замикає весь ланцюг виконаної роботи це надання упакованого товару з готовою документацією на вантажний термінал для подальшого експортування вантажу в остаточний пункт призначення.

Тому, тільки після виконання всіх цих важливих дій можна вважати роботу стафіровщіка виконаної на всі 100%.

Фінансова складова процесу

Досить вагомим фактором при виборі компанії, що спеціалізується на перевалці і стафіровка товару є ціна послуг. Вона формується, виходячи з типу вантажу, його ваги, габаритів, інших необхідних умов і дальності транспортування.

Кому довірити організацію доставки вантажу?

Якщо Ви цінуєте свій час, нерви і не є фахівцем в області логістики морських перевезень, тоді доцільно звернутися в компанію відповідного профілю, яка допоможе доставити товар в будь-яку точку світу.
Стафіровка вантажу, виконана фахівцями займе в рази менше часу, ніж аналогічна робота, організована самостійно. При зверненні для співпраці в спеціалізовану компанію, клієнт отримає не тільки якісний сервіс, але і повний комплекс послуг з портової стафіровка і експедиції.
Штат компанії має в своєму арсеналі кваліфікованих співробітників, до яких можна звернутися з будь-яким питанням відповідного профілю і отримати вичерпну відповідь.

Деякі подробиці стафіровка

Послідовний алгоритм дій виконується строго згідно законодавчих актів. Після переміщення вантажу в біг-бег, відбувається пломбування, обов’язковою умовою якої є присутність представників митниці.
Щоб убезпечити себе від втрати вантажу, поганих умов транспортування, пошкодження товару та інших неприємних моментів, необхідно звернутися в компанію, яка надасть такі послуги як експедирування товару і стафіровка. Біг Бег безсумнівно є лідером ринку, завдяки легкості транспортування, стійкості, чудовій якості і низької вартості. Важливим аспектом є і те, що повторне використання деяких видів біг-бега строго заборонено.

НАПИШІТЬ НАМ

НАПИШІТЬ НАМ

Залишіть заявку і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

НАПИСАТИ НАМ