ОРВАРД

  • Навантаження/розвантаження морських та річкових суден.
  • Будь-які види генеральних та навалочних вантажів.
  • Обробка залізничного та автомобільного транспорту.

Перевалка гіпсу

Перевалка гіпсу в порту «Чорноморськ»

 
Портова перевалка гіпсу дуже схожа на перевантаження других сухих будівельних сумішей. Сам матеріал і його похідні (кнауф, шпаклівки, штукатурки) вкрай чутливі до перепадів вологи. Тому при перевалці і довгостроковому зберіганні порошкоподібних сумішей гіпсу, вміст води в них не повинен перевищувати 0,7 - 0,8%, а для просушеної гіпсової крихти - 0,5%.
 
Компанія «ТТГ Форвард» забезпечить оптимальні умови для тимчасового зберігання і тривалого транспортування вашого товару. Ми виконуємо морську перевалку гіпсу і шпаклівки у вигляді генеральних вантажів, упакованих у м'які контейнери (біг-беги) або в мішках, покладених на піддони.
 

Які переваги співпраці з нами?

Швидка і дбайлива обробка вантажу

 
Навантаження тарованого гіпсу виконується на причалах №22 і №18, які мають максимальну прохідну глибину 10,9 м і довжину - 200 м. Перевалка гіпсу в біг-бегах проводиться безпосередньо в/з кузова тягача за допомогою одного з трьох портальних кранів, а переміщення палетованих і упакованих у біг-беги гіпсових сумішей по території вантажного майданчика здійснюється вилковими навантажувачами.
 
Крім вивантаження на автотранспорт, «ТТГ Форвард» виконує перевалку гіпсу на піввагони. Залізнична гілка №10 заведена від станції «Чорноморськ-Порт» і впритул примикає до відкритого складу площею 12 250 кв.м., на якому здійснюється приймання/відправлення вантажу в мішках або на палетах, а також його зберігання.
 

Внутрішньопортовий супровід

 
«ТТГ Форвард» також надає послуги з Внутрішньопортового експедирування вантажів, а саме:
 

  • підготовки вантажу до проходження контрольних перевірок і навантаження;
  • фіксації стану вантажу в момент його отримання і відправки;
  • ведення обліку кількості вантажу;
  • взаємодії вашого складу в порту «Чорноморськ» зі складами в інших портах.

 
Уточнити вартість перевалки гіпсу і його внутрішньопортового експедирування ви завжди зможете у наших менеджерів. Для цього зв'яжіться з нашими фахівцями за телефонами, вказаними на сайті, або скористайтеся формою зворотного зв'язку.

perevalka-strojmaterial

Залишилися
питання?

Партнери